Demi Lovato BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato BG Forum

Welcome to the best BG forum for Demi Lovato!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Свържете се с нас
Twilight - филм 1439099d Twilight - филм 1439100q
Poll
Кой ви е любимия цвят?
 Син
 Жълт
 Лилав
 Розов
 Черен
 Зелен
 Червен
 Бял
 Оранжев
 Кафяв
Вижте резултатите
Музичка (:


Нашите приятели
Twilight - филм 2264159U Twilight - филм 8955e9b815c3a399 Twilight - филм 1365715V Twilight - филм 2dwf020_th Twilight - филм 1364502O Twilight - филм 14lq5qp Twilight - филм Wakol3 Twilight - филм 1347566b Twilight - филм 1436052R Twilight - филм 1228249l Twilight - филм Ass_ddd51_22675378

 

 Twilight - филм

Go down 
+2
~Fleurs d'automne~
sweet_vampire333
6 posters
АвторСъобщение
sweet_vampire333

sweet_vampire333


Posts : 7
Demi's Fan Points : 9
Reputation : 0
Join date : 30.07.2009

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyПет Юли 31, 2009 8:17 am

TWILIGHT

Twilight - филм Twilig13


## Режисьор : Катрин Хардуик

## В ролите : Кристен Стюарт, Робърт Патинсън, Били Бърк, Ашли Грийн

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2008

## Времетраене : 122 минути

## Резюме : Когато майката на Бела Суон (Кристен Стюарт) започва да пътува с втория си съпруг, 17-годишното момиче напуска дома си във Финикс и отива да живее при баща си в малкото градче Форкс, Вашингтон. Бела винаги е била различна - тя не се интересува от модните тенденции при връстниците си и не очаква живота й особено да се промени. След незалязващото слънце на Аризона, мрачният климат на Форкс й изглежда много екзотичен – както и новите й съученици, семейство Кълън. Неземно красиви и изключително затворени, те са различни от останалите хора - дори повече, отколкото тя е очаквала.

Кълън са семейство безсмъртни кръвопийци - „вегетарианци”, които десетилетия наред пият само животинска кръв. Притулени под мрачното небе на полуостров Олимпик, те водят възможно най-нормален начин на живот и се опитват да запазят тайната си от останалите хора.
Върнете се в началото Go down
~Fleurs d'automne~
Администратор
Администратор
~Fleurs d'automne~


Posts : 516
Demi's Fan Points : 821
Reputation : 0
Join date : 09.07.2009
Age : 31

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyПет Юли 31, 2009 2:03 pm

Много добър филм. Харесва ми. Любимката ми е Алис, защото е най - весела, зававна и някак си симпатична (":
Върнете се в началото Go down
https://lovato.bulgarianforum.net
*aLeXx*
Администратор
Администратор
*aLeXx*


Posts : 1111
Demi's Fan Points : 1394
Reputation : 6
Join date : 26.07.2009
Age : 26
Location : Sofia

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyПет Юли 31, 2009 2:22 pm

~Fleurs d'automne~ написа:
Много добър филм. Харесва ми. Любимката ми е Алис, защото е най - весела, зававна и някак си симпатична (":

и на мен Алис най ми харесва
много е готино филмчето нямам търпение за Новолуние
Върнете се в началото Go down
https://lovato.bulgarianforum.net/forum.htm
Unpredictable
Администратор
Администратор
Unpredictable


Posts : 180
Demi's Fan Points : 210
Reputation : 1
Join date : 23.08.2009

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyНед Авг 23, 2009 7:42 pm

харесваше ми.. но вече не.. ако трябва да отговоря на въпрос: Тийм Едуард или Тийм Джейкъб съм за Тийм Джейкъб.. а на въпрос любимци: Джейкъб, Алис, Джаспър <333
Върнете се в началото Go down
Cookie ♥
Demi mega fan
Demi mega fan
Cookie ♥


Posts : 178
Demi's Fan Points : 194
Reputation : 0
Join date : 22.09.2009
Age : 26
Location : Of The Moon Square*

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyВто Сеп 22, 2009 3:28 pm

Ами любимите герои ми са Бела, Алис и Розали. Иначе филма е супер, но и книгите не са лоши.
Върнете се в началото Go down
http://coolforum.buy-forum.com/forum.htm
*aLeXx*
Администратор
Администратор
*aLeXx*


Posts : 1111
Demi's Fan Points : 1394
Reputation : 6
Join date : 26.07.2009
Age : 26
Location : Sofia

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyВто Сеп 22, 2009 7:38 pm

Някъде четох,че Стефани Майер използва някакъв метод,който психяава хората... Затова,който е чел книгите полудява! Аз лично не съм много голяма фенка,не съм чела книгите! А някои мои френдки плачат,че няма да има повече книги!!! Незнам дали е вярно,но...

пп: Този метод е някакъв,значи тя използва много повтарящи се думи и така...
Върнете се в началото Go down
https://lovato.bulgarianforum.net/forum.htm
Miss Greene*
Demi little fan
Demi little fan
Miss Greene*


Posts : 16
Demi's Fan Points : 18
Reputation : 0
Join date : 30.09.2009
Age : 29

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyСря Сеп 30, 2009 4:30 pm

На мен много ми харесват и книгите и филма,но избирам книгите.Чела съм и имам 1-вите две книги.Моята любимка е Алис,страхотна е!А от Едуард или Джейк избирам Джейккъб,защото ми писнаха обезумяли тийнове,които са хлътнали по Робърт...Иначе моят любимец е Емет I love you
Върнете се в началото Go down
Cookie ♥
Demi mega fan
Demi mega fan
Cookie ♥


Posts : 178
Demi's Fan Points : 194
Reputation : 0
Join date : 22.09.2009
Age : 26
Location : Of The Moon Square*

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyСъб Окт 03, 2009 10:57 am

s3lZ_g0m3z написа:
Някъде четох,че Стефани Майер използва някакъв метод,който психяава хората... Затова,който е чел книгите полудява! Аз лично не съм много голяма фенка,не съм чела книгите! А някои мои френдки плачат,че няма да има повече книги!!! Незнам дали е вярно,но...

пп: Този метод е някакъв,значи тя използва много повтарящи се думи и така...
Една моя приятелка, която е чела книгите каза, че прекалено много думи се повтарят от сорта на "Той каза ... Тя каза... Той я погледна..." и т.н. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://coolforum.buy-forum.com/forum.htm
*aLeXx*
Администратор
Администратор
*aLeXx*


Posts : 1111
Demi's Fan Points : 1394
Reputation : 6
Join date : 26.07.2009
Age : 26
Location : Sofia

Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм EmptyСъб Окт 03, 2009 5:41 pm

Miss Greene* написа:
На мен много ми харесват и книгите и филма,но избирам книгите.Чела съм и имам 1-вите две книги.Моята любимка е Алис,страхотна е!А от Едуард или Джейк избирам Джейккъб,защото ми писнаха обезумяли тийнове,които са хлътнали по Робърт...Иначе моят любимец е Емет I love you

И на мен ми писна... Просто не знам какво му харесват толкова! scratch Джейкъб е толкова по-хубав и сладък! Twilight - филм 54733
Върнете се в началото Go down
https://lovato.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Twilight - филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight - филм   Twilight - филм Empty

Върнете се в началото Go down
 
Twilight - филм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 90210 - Филм
» High School Musical - Филм
» "Предизвестена смърт" - филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demi Lovato BG Forum :: Свободна зона :: Филми и сериали :: Филми/Мovies-
Идете на: